Статті на духовні християнські теми

Зустріти Емі Джо

Останні декілька тижнів щовівторка ми з Емі Джо зустрічаємось на розі Пайн стріт та Орендж авеню в центрі Орландо (я працюю в Орландо і постійно мотаюся по місту). Щодня протягом близько тижня я зустрічав Емі Джо на цьому розі і вона ніколи не просила в мене грошей… вона просто говорила «Доброго ранку, сер, гарного вам дня. Нехай вас Бог благословить!» і посміхалася мені.

На роботу я щодня одягаю костюм, тому в центрі міста мене часто просять подати грошей, але Емі Джо не попросила жодного разу. Відтоді ми з Емі Джо обідаємо разом щовівторка. Протягом короткого часу від 30 хвилин до години я слухаю наскільки позитивною вона є, незважаючи на те, що у неї дійсно геть нічого немає.

Минулого тижня вразила мене тим, що вона… не вміє читати. Емі Джо не курить, не випиває, не вживає наркотиків або чого-небудь такого. Просто у неї ніколи в житті не було людини, яка б навчила її читати. Вона розказувала мені як важко було знайти роботу, не вміючи читати. Вона сказала, що всі гроші, які вона збирає, вона витрачає на бібліотечні книги, які допомагають їй вчитися читати, замість того, щоб купувати собі ЇЖУ. Це розбило мене!!! Вона віддає перевагу вчитися читати, щоб мати змогу знайти роботу, ніж їсти!!!

У мене було двоє чудових батьків і родина, яка мала достатньо, щоб забезпечити мене всім, чого я потребував. У Емі Джо не було. Тож відтоді ми з Емі Джо не тільки обідаємо разом, але я ще вчу її читати. Я беру в бібліотеці одну книгу на тиждень, ми читаємо її разом у вівторок, а далі вона практикується читати цю книгу до кінця тижня.

Ця публікація не ставить собі за мету змусити вас відчувати сором перед Емі Джо, або, начебто я вихваляюся тим, що роблю що-небудь для когось, кому не так пощастило в житті. І хотів би поширити це тому, що можливо це спровадить кого-небудь з вас допомогти чим-небудь іншій людині. Навколо є дуже багато таких людей, як Емі Джо і не всі вони голодні, бездомні або хворі. Дехто з них може стати членом вашої родини, або просто другом. Допомогти кому-небудь іноді так само легко, як сказати «Привіт!» або посміхнутися. Мені пощастило, що маю достатньо грошей, щоб попіклуватися про Емі Джо, тож я так і зроблю.

Якщо ця стаття змусила вас про що-небудь задуматись – натисніть «Подобається» і «Поширити»… якщо ні, то нічого страшного. Але ви ніколи не дізнаєтесь, чи можете ви допомогти комусь, доки не спробуєте.

Хто ваша Емі Джо?!?!?

 

facebook.com/lovewhatreallymatters/
переклад: Павло Гурський

Прокоментувати:

avatar
  Subscribe  
Notify of