Без категорії Статті на духовні християнські теми

Єзуїти чудом пережили вибух атомної бомби

Вибух атомної бомби в Хіросимі вбив більше 200 тисяч осіб. Майже в самому епіцентрі чудом вижило 4 єзуїтських священиків.Атомна бомба

Четверо єзуїтів – Хьюго Ласаль (Hugo Lassalle), Хьюберт Шиффер (Hubert Schiffer), Вільгельм Кляйнсорг (Wilhelm Kleinsorge) та Хьюберт Чешлик (Hubert Cieślik) проживали 70 років тому недалеко від майбутнього епіцентру вибуху атомної бомби, біля костелу Внебовзяття Найсвятішої Марії Діви в Хіросимі.

Вони якраз починали снідати, було близько 8 години ранку. Отець Хьюберт через багато років згадував: «Несподівано пролунав потужний вибух. Невидима сила підняла мене в повітря, почала кидати і крутити, неначе осінній листок.»

Довкола залишився тільки попіл. Офіційні дані говорять, що 90% будівель міста було зруйновано. Атака на Хіросіму тільки під час вибуху забрала одночасно життя 80 тисяч людей (ще 130 тисяч, в більшості цивільних, померли згодом внаслідок сильного опромінення радіацією). Незважаючи на це отець Чешлик писав у своєму щоденнику, що отримав тільки декілька поранень від уламків скла.

Ані потужний вибух, ані температура в 2500 градусів за цельсієм, ані навіть сильне опромінення не завдало значної шкоди здоров’ю священиків. У своєму коментарі професор Стівен Райнхарт, фізик з Департаменту Оборони США, написав: «Будинок, де жили єзуїти, без усякого сумніву мав бути знищений. В таких умовах вижити просто не можливо. Ніхто не міг залишитися живим у радіусі 1 кілометра. Та й навіть в радіусі 10-15 кілометрів від епіцентру вибуху теж».

Діагнози лікарів раз за разом попереджували отців про можливі наслідки пережитого: загальне ослаблення організму та передчасна смерть. Протягом наступних років їх оглядали більше ніж 200 разів, проте лікарі так і не знайшли жодних ознак опромінення.

У 1976 році під час Євхаристійного конгресу в Філадельфії отець Шиффер розповів своє свідоцтво. Свідчив про те, що всі його брати живі (отець Хьюго Ласаль помер пізніше всіх у 1990-му, коли йому було 92 роки!).

Отці-єзуїти не сумнівалися, що це було справжнім чудесним втручанням. «Бо ми жили закликом, висловленим у Фатімі, щодня молились розарій!» – говорили вони.

Джерело: deon.pl

0 0 голосів
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі