Хвороби та страхи

Як залишатися християнкою, коли маєш відчуття тривоги, страхи, депресію, бажання самогубства?

Слава Ісусу Христу! Отче, скажіть мені, як я маю жити і залишатись християнкою при таких обставинах: маю з дитинства дуже сильну тривогу до людей, до якої доєдналась важка депресія (вже 8 років)з відчуттям нереальності світу і себе та сильним психосоматичними проявами у всіх системах мого організму…..???

надійшло таке питання:

Слава Ісусу Христу! Отче, скажіть мені, як я маю жити і залишатись християнкою при таких обставинах: маю з дитинства дуже сильну тривогу до людей, до якої доєдналась важка депресія (вже 8 років)з відчуттям нереальності світу і себе та сильним психосоматичними проявами у всіх системах мого організму…..??? Лікувалась у психіатрів і психотерапевтів.. нічого абсолютно не допомогло і не допомагає….молилась і молюся, пощу, але легше не стає… постійні позиви до вчинення самогубства не зникають… Для чого це мені, якщо воно заважає мені молитись, я вже 8 років не розумію де я і що робиться… Може це кара за гріхи?…я себе контролювати не завжди можу.. А Бог би ще більше мене покарав, якби я себе вбила.. Чекаю відповіді.

відповідь священика:

Слава Ісусу Христу. Перепрошую за зволікання з відповіддю. Мені дуже прикро, я співчуваю вашій хворобі. Обіцяю також молитися за вас, просячи в Бога сили та витривалості для вас, так як він вчить нас:

9. Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй!
10. Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його. (Від Івана 15:9,10)

Наші хвороби можуть мати різні підґрунтя і свою власну історію. Ви пишете про страх і тривогу, які огортають вас. В Біблії 365 разів на кожен день року написано: «Не бійся». Ісус каже нам:

33. Це Я вам розповів, щоб мали ви мир у Мені. Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!
(Від Івана 16:33)

І каже нам, щоб ми потішали себе цими словами. Святий Яків апостол каже нам:

7. Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас.
8. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас.
(Якова 4:7,8)

Бажання смерті в жоден спосіб не походить від Бога, тому що Він є податель життя, у ньому ми рухаємося, перебуваємо і Він наc сотворив для життя, навіть більше, Ісус каже:

25. Промовив до неї Ісус: Я воскресіння та життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити.
(Від Івана 11:25)

Бажання собі смерті не походять від Бога. Господь хоче, щоб ви жили, любили, раділи кожному дню, який він дає. Прошу вас спробувати молитися кожного дня 139 псалом, який розпочинається словами: “ Ти мене випробував, Господи, і знаєш…”. Для багатьох моїх знайомих саме цей псалом ставав лікарством на їхні болісті і страхи. Спробуйте занадто не заглядати вперед, такий шлях малих кроків. Живіть сьогоднішнім днем, який подарував вам Господь. Дякуйте за цей день і радійте за ті години, які Господь вам дає.

Натомість, я маю такий досвід, що тоді, коли ми кожного дня спробуємо помітити в нашому житті, що воно не є тільки наше, але також належить іншим людям, які нас потребують і шукають нашої допомоги, коли ми служимо їм тим, чим можемо і як можемо: словом, вчинком, простою звичайною відкритістю — це стає дорогою зцілення нашого життя.

Бажаю вам сили і радості на кожен день. Нехай Господь благословить вас. З молитвою, отець Михайло.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
1 Коментар
найновіші
найстаріші найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Леся
Леся
2 років назад

Раджу звернутись до протестантських церков.