Молитва

Як молитися про щасливе заміжжя?

Христос Воскрес! Отче, як правильно молитись за своє щасливе заміжжя? До кого зі святих можна звернутись по допомогу та заступництво про свою щасливу долю і за свою другу половину (яку ще не зустріла)?

Відповідь священика:

Воістину Воскрес! Господь любить витривалих і витривала молитва має свою особливу вартість. Святий Павло вчить нас, що ми маємо бути постійні в наших молитовних намірах. Ісус каже: “Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам…” (Матвія 7,7).
Отже, я впевнений у тому, що Господь Бог понад усе прагне вашого щастя. Покладайте свою надію в Бозі, який завжди близько своїх дітей. Прагну запропонувати вам молитву до святого Йосифа, який особливо допомагає всім самотнім серцям віднайти свою половинку.

Молитва про доброго чоловіка
Святий Йосифе, Обручнику Богородиці! На порозі дорослого та самостійного життя звертаюся до тебе по допомогу в прийнятті важливого рішення у справі подружжя та вибору доброго чоловіка. Свідомість того, що сама Найсвятіша Діва Марія, Матір Божа, знайшла у тобі найкращого супутника життя та вірного Обручника, приводить мене сьогодні в цій справі до тебе. Прошу тебе про благодать знайти доброго чоловіка, вірного товариша життя, з яким могла би з’єднатися вузами таїнства подружжя, створити родину сильну Богом, розділяти радості й негоди, у взаємному розумінні, повазі, любові та посвяті будувати щастя родинного життя на фундаменті Євангелії. Амінь.

Хай Господь вас благословить!

Дорогі друзі! Понад 4 роки через сайт Propovidnyk.Com.Ua ми ділимося з Вами Словом Божим. Прагнемо розвиватися для Вас. Якщо Ви бажаєте підтримати наш проект – Ви можете замовляти добрі книжки та християнську атрибутику через нашу сторінку Propovidnyk.Com.Ua. Таким чином Ви допомагаєте ділитися Словом Божим. Пам’ятаємо про Вас у молитві та дякуємо, що ви з нами!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі