Статті на духовні християнські теми

Папі Франциску виповнюється 80 років!

Сьогодні, 17 грудня 2016 року, Папа Франциск святкує своє 80-ліття.

Для ієрархії католицької церкви, а особливо для Ватикану, це значний вік. І все ж, більшість кардиналів, що досягли такого віку, мають доволі щільний робочий розпорядок і продовжують подорожувати по світу від імені Церкви, єпископських конференцій та католицьких організацій.

«Немає нічого особливого у тому, що комусь виповнилось 80 – таке трапляється», сказав португальський кардинал Хосе Сараіва Мартінс, якому виповнилось 80 років на початку 2012 року. «Ми продовжуємо працювати, тому що завжди є що робити.»

«Папа Франциск, – говорить кардинал, – є фантастичним, дуже важливим прикладом для всіх нас – кардиналів, єпископів, священиків та мирян, так як ми покликані служити Церкві і продовжувати робити це у будь-якому віці.»

Інформаційне агентство «Catholic News Agency» повідомляє, що Папа Франциск збирається провести свій 80-й день народження не порушуючи звичайного розпорядку дня: відправляючи Месси та зустрічаючись з представниками влади та членами Римської Курії у робочому порядку.

Ватикан, зі свого боку, заохочує вірян усього світу відмітити день народження Папи хештегом #Pontifex80 у соціальних мережах.

Кожен бажаючий може привітати Папу Франциска надіславши листа на одну зі спеціальних електронних скриньок, що були створені спеціально з цією метою різними мовами:

Латинська: Papafranciscus80@vatican.va
Італійська: PapaFrancesco80@vatican.va
Іспанська/португальска: PapaFrancisco80@vatican.va
Англійська: PopeFrancis80@vatican.va
Французька: PapeFrancois80@vatican.va
Німецька: PapstFranziskus80@vatican.va
Польська: PapiezFranciszek80@vatican.va

за матеріалами: heraldmalaysia.com
та catholicnewsagency.com
переклад: Павло Гурський

0 0 голос
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі