Без категорії

Молитва про зцілення зраненої душі

Господи Ісусе, я молюся за свою душу. У ній відображені всі наслідки гріха. Через це я часто відчуваю себе знервованим і роздратованим, неспокійним і мстивим. Погані звички пустили коріння у моїй душі. Там залишилися знаки від ран, через що мені важко любити свого ближнього. Через різні переживання, які мав у житті, я став дуже недовірливим.

О Господи, очисти мою підсвідомість. Увійди глибоко в неї зі своїм світлом, так щоб темрява не поглинула її. Силою своєї благодаті торкнись глибин моєї душі, яка є в’язнем матеріальних речей і звідки походять мої страхи. Очисти мене так, щоб мій дух міг ще більше відкритись на Тебе. Зціли мене від браку довіри до Тебе і Твого Слова.

Я прошу, Господи Ісусе, щоб Ти зцілив усе моє занепокоєння і травми, які виникли через мої невдачі та нездійснені плани. Очисти мене від усякої внутрішньої темряви і потурбуйся про рани моєї підсвідомості. Силою Твого Імені і через Твоє Слово я залишаю зараз софістику і зарозумілість, які опираються пізнанню Бога, і підпорядковую кожну думку Твоїй волі (пор. 2 Кор 10, 5).

Я прошу Тебе, щоб моя душа була оновлена силою Твого Святого Духа і Твого Слова, так щоб тільки те, що правдиве, чесне, справедливе, чисте, любе, шанобливе і гідне хвали могло наповнювати мої думки (пор. Флп 4, 8).

Нехай мир Божий, який набагато більший, ніж я можу зрозуміти, тримає моє серце і душу у Христі Ісусі (пор. Флп 4, 7).

Зараз я молюся за тих, хто духовно хворий і має багато проблем. Полегши їхні тягарі і зціли їхні рани, які походять від їхніх духовних слабкостей.

Захисти тих дітей і молодих людей, які отримали цей сумний спадок. Звільни їх від депресії, страхів, неврозів і всіляких психологічних проблем. Зціли також тих, які стали психологічно хворими через невдачі у сім’ї, у школі чи на роботі. Відведи від них будь-яку думку про самогубство і звільни їх від будь-якої думки, яка їх сковує.

Ісусе, будь єдиним Господом нашої душі! Своєю дорогоцінною кров’ю звільни людей, які практикують окультизм і чародійство, наслідки чого ведуть до духовної темряви і смерті. Віднови мир і спокій у цих душах! Амінь.

З молитовника “Щоденно з Богом”

5 1 голос
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі