Молитви до Ангелів Молитви

До Святих Архангелів

Св. Архангеле Михаїле!
Вождю небесних Сил, переможцю пекельного дракона, Ти отримав від Бога силу і міць, щоб через покору знищити пиху царства темряви. Просимо Тебе, допоможи нам осягнути правдиву покору серця, непохитну Вірність у здійснення Волі Божої, силу в терпінні та потребі. Дозволь нам перебувати перед Богом на Суді Останньому.

Св. Архангеле Гавриїле!
Ангеле Благовіщення, вірний посланцю Божий, відкрий наші вуха навіть на тихі нагадування і заклики люблячого Серця нашого Господа. Завжди стій нам перед очима, просимо Тебе, щоби ми Слово Боже правильно розуміли, слухали його і виконували те, що Бог від нас прагне. Навчи нас бути готовими, щоби коли прийде Господь, не застав нас сплячими.

Св. Архангеле Рафаїле!
Посланцю любові Божої, просимо Тебе, огорни наші серця вогнем цієї любові й не дозволь, щоб коли-небудь ми омертвіли, вчини, щоби в щоденному житті ми постійно йшли по дорогах любові й любов’ю все перемагали.Посланцю любові Божої, просимо Тебе, огорни наші серця вогнем цієї любові й не дозволь, щоб коли-небудь ми омертвіли, вчини, щоби в щоденному житті ми постійно йшли по дорогах любові й любов’ю все перемагали.

0 0 голос
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі