Хвороби та страхи

Чи варто боятися стати одержимим злими духами під час психотерапії?

надійшло наступне питання на пошту:

Слава Ісусу Христу!  Мені 24 роки ,Володимир. Страждаю від психічної недуги, маніакально-депресивного психозу. Психіатри радять пройти психотерапію, я вагаюсь, бо чув що під час такого лікування можуть у людину вселятись злі духи. А з 2 сторони, це психіатрична лікарня має такий психотерапевтичний центр. І там умілі люди. В мене постійно неспокій, нав’язливі думки. У екзорциста був, і їжджу час від часу. Порадьте що мені робити.

відповідь священика:

Слава Ісусу Христу. Володимире, з усього серця співчуваю вам. Обіцяю вам молитовну підтримку. Також, перепрошую за зволікання з відповіддю.

Я твердо переконаний, що Бог дає нам добрих лікарів та спеціалістів, які можуть допомогти в нашій хворобі. Раджу прочитати собі книги Товита в якій архангел Рафаїл, як лікар зціляє сліпоту і товаришує молодому Товію, який вирушив в подорож з огляду на хворого батька. Ісус Христос каже нам:

7. Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам.від Матея, 7, 7

Тому прошу вас в жодному випадку не занедбувати вашого здоров’я. Якщо вам відому спеціалісти чи лікарі, які би могли вам допомогти, то прошу обов’язково до них звернутися. Занедбування власного здоров’я є навіть гріхом проти 5 заповіді, яка каже не вбивай.

Вшановуй належно потрібного тобі лікаря, бо й він існує з Господньої установи: від Всевишнього – здатність лікаря, а й цар його обдаровує. Голову лікаря знання його звисочують, тож і з боку вельмож йому подив належиться. Господь із землі ліки виводить, і розумний муж не нехтує ними. Хіба не від дерева вода посолодшала, а й сила його тим самим виявилась? Це ж він бо людей обдарував знанням, щоб вони прославлялись його ділами дивними. Ними лікується й усувається біль, і хто знається на зіллях, – уміє їх змішувати. Книга Сираха 37, 1-7

Вірю в те, що Ісусу Христос є поряд з вами і саме він пригадує вам слова:

Ісус почувши це, озвався до нього: “Не бійся, тільки віруй, і вона спасеться.” від Луки 8, 50

Раджу вам підтримувати постійний контакт з екзорцистом і мати власного духовного керівника. І по можливості часто приступати до сповіді, приймати святе Причастя та таїнство Єлопомазання. Обіцяю молитися за вас. З Богом, отець Михайло.

Дорогі друзі! Понад 4 роки через сайт Propovidnyk.Com.Ua ми ділимося з Вами Словом Божим. Прагнемо розвиватися для Вас. Якщо Ви бажаєте підтримати наш проект – Ви можете замовляти добрі книжки та християнську атрибутику через нашу сторінку Propovidnyk.Com.Ua. Таким чином Ви допомагаєте ділитися Словом Божим. Пам’ятаємо про Вас у молитві та дякуємо, що ви з нами!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі