Причастя та Сповідь

Чи можна жертвувати Святе Причастя за іншу людину? Відповідає отець Михайло Романів OP

Нещодавно на нашу пошту надійшов лист від пані Людмили з питанням:

Слава Ісусу Христу!

Прослухала щойно “Скільки разів на день можна приймати Святе Причастя?” Несподівано отримала відповідь на інше запитання, яке мене давно цікавило – чи можу я приймати причастя, якщо спізнилася на літургію. Бо чула від людей, що коли спізнилася настільки, що пропустила Євангеліє, то вже не можна приступати до причастя, незалежно від причини спізнення.

Хотіла б почути відповідь на ще одне питання, на яке давно шукаю відповідь. Мова йде про прийняття причастя “за когось”. Серед моїх друзів є такі, що “жертвують причастя” (так це називають) за рідних, знайомих, часом і за чужих людей. Як до цього ставиться церква? Чи допускається така практика і за яких обставин?

Наперед вдячна,
Людмила

Отже, в сьогоднішньому відео можна отримати відповідь. Чекаємо ваших питань на пошту info@propovidnyk.com.ua

Дорогі друзі! Понад 4 роки через сайт Propovidnyk.Com.Ua ми ділимося з Вами Словом Божим. Прагнемо розвиватися для Вас. Якщо Ви бажаєте підтримати наш проект – Ви можете замовляти добрі книжки та християнську атрибутику через нашу сторінку Propovidnyk.Com.Ua. Таким чином Ви допомагаєте ділитися Словом Божим. Пам’ятаємо про Вас у молитві та дякуємо, що ви з нами!

Прокоментувати:

avatar
  Subscribe  
Notify of