Різдво Христа

Чому Господь чекав стільки часу перед тим, як послати Ісуса Христа на землю?

Мене цікавить таке питання: чому Господь чекав стільки часу перед тим, як послати Ісуса на землю? чи Він хотів, щоб ми виправились? чи що мало статись?

Надійшло наступне питання:

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Мене цікавить таке питання: чому Господь чекав стільки часу перед тим, як послати Ісуса на землю? чи Він хотів, щоб ми виправились? чи що мало статись?

Відповідає отець Михайло Романів OP:

Слава Ісусу Христу. Дорога, пані Ірина, дякую за запитання. В посланні до євреїв маємо:

Багаторазово й багатьма способами Бог говорив колись до батьків наших через пророків. За останніх же оцих днів він говорив до нас через Сина, якого зробив спадкоємцем усього і яким створив віки. Послання апостола Павла до Євреїв 1:1-2

Саме цей короткий вірш є відповіддю на ваше питання. Потрібна була повнота часів для прийняття світом Спасителя Ісуса Христа, нашого Господа. Впродовж історії спасіння Бог промовляв через пророків, через події, через історію вибраного народу. Людство повинно було в своєму розвитку дорости, щоб прийняти Спасителя світу. Можна це порівняти з розвитком дитини, встановлення особистості. Ті речі, які розуміє дорослий, неспроможна сприйняти дитина. Так нам каже святий апостол Павло:

І я, брати, не міг до вас говорити як до духовних, але як до тілесних, як до немовляток у Христі. Я молоком поїв вас, не їжею, ви бо не могли їсти її, та й тепер ще не можете, бо ви ще тілесні.1 послання апостола Павло до Коринтян 3:1-3

Господь вибрав такі перехрестя історії, які приготував для народження Свого Сина. Бог ніколи не полишав своїх дітей і доказом цього є потужна надія, яку Господь дає відразу після гріхопадіння Адама і Єви, кажучи до змія:

За те, що ти вчинив це, будь проклятий з-поміж; усякої скотини та з-поміж усіх диких звірів. На череві твоїм будеш повзати і їстимеш землю по всі дні життя твого. Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп’ястися йому в п’яту. Буття 3:14-15

Для того, щоб сповнилися ці слова потрібні були тисячоліття, але Господь в Своєму Синові доповнив кожне слово, яке в писаннях і пророцтвах стосувалися саме Його.

Нехай Господь благословить вас. З молитвою, отець Михайло.

5 1 голос
Рейтинг статті
Subscribe
Сповіщати
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі